Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia obiecuje Kacprowi, że zakocha się w nim, gdy urośnie. Agata opowiada Ludwikowi o swoim problemie z inteligencją emocjonalną. Paula dostaje miłosny list od Kuby. Marek zaprasza Violę na grilla.

Oglądaj w telewizji

So 10.12 10:15
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Zosia obiecuje Kacprowi, że zakocha się w nim, gdy urośnie. Agata opowiada Ludwikowi o swoim problemie z inteligencją emocjonalną. Paula dostaje miłosny list od Kuby. Radzi mu jednak, aby zakończył swoją przygodę z poezją. Marek zaprasza Violę na grilla. Najmłodszy Boski czuje się odrzucony przez Tomka, który ze względu na ciążę Magdy nie ma czasu dla brata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...