Rodzinka.pl: Przelotne miłostki (75)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba nie jest stały w uczuciach. W jego życiu pojawiają się kolejne dziewczyny. Natalia uczy Kacpra rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Ludwik i Marek przekazują mu zasady gry w hokeja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kuba nie jest stały w uczuciach. W jego życiu pojawiają się kolejne dziewczyny. Natalia uczy Kacpra, jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi. Z kolei Ludwik i Marek przekazują chłopcu zasady gry w hokeja. Kuba wybiera się na koncert późno w nocy. Ludwik urządza w domu wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę. Okazuje się, że stać go na więcej niż rodziców.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...