Rodzinka.pl: Nowoczesna rodzinka (76)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik, aby ograniczyć wydatki, zakazuje synom korzystania z telefonu. Wkrótce tego żałuje. Kuba i Bartek zastanawiają się, z jaką dziewczyną chcieliby przeżyć swój pierwszy raz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Ludwik, by ograniczyć wydatki, zakazuje dzieciom korzystania z telefonu. Wkrótce tego żałuje. Kuba i Bartek zastanawiają się, z jaką dziewczyną chcieliby przeżyć swój pierwszy raz. W końcu dochodzą do wniosku, że lepiej być singlem. Kacper wstępuje do drużyny harcerskiej. Bracia udają się na wystawę prac Picassa. Mają odmienne zdania na temat twórczości mistrza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...