Rodzinka.pl: Kotleciki dla Tomusia (260)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Ludwik wymieniają się poglądami na temat solidarności płci. Tymczasem Kuba odgraża się, że tak jak Tomek, zrobi sobie dziecko. Sądzi, że wówczas byłby lepiej traktowany w domu.

Oglądaj w telewizji

Pt 14.10 5:50
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Paula i Kuba spędzają razem coraz więcej czasu. Natalia i Ludwik wymieniają się poglądami na temat solidarności płci. Kuba odgraża się, że tak jak Tomek, zrobi sobie dziecko. Sądzi, że wówczas byłby lepiej traktowany w domu. Magda planuje szybko wrócić do pracy po porodzie. Natalia mówi Ludwikowi, aby był ostrożny, w związku z delegacjami do Poznania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...