Rodzinka.pl: W jakim wieku? (84)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba włamuje się na konto Tomka na Facebooku. Kacper, który zniszczył odkurzacz, w oczach rodziców wciąż uchodzi za wzorowego. Wychodzi za to na jaw, że Ludwik nie posprzątał łazienki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Sprytni chłopcy robią wszystko, by ukryć swoje przewinienia, zapewnić sobie drobne przyjemności czy dokuczyć braciom. Kuba włamuje się na konto Tomka na Facebooku. Chowa też tylko dla siebie kawałek pysznego ciasta. Kacper, który zniszczył odkurzacz, w oczach rodziców wciąż uchodzi za cudownego synka. Nie każdemu udaje się jednak ukryć swoje przewiny. Wychodzi na jaw, że Ludwik nie posprzątał łazienki, a do tego pił piwo już jako piętnastolatek. Koleżanki Tomka śmieją się z Natalii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...