Teleman

Rodzinka.pl: Rodzic uczy, rodzic bawi, rodzic nigdy cię nie zdradzi (73)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja i zostaje trenerem młodych zawodników. Nie jest mu łatwo sprostać obowiązkom szkoleniowca. Natalia próbuje zaprowadzić w domu porządek.

Oglądaj w telewizji

Czw 29.07 19:55
TVP HDlogo

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja i zostaje trenerem młodych zawodników. Okazuje się, że nie jest łatwo sprostać obowiązkom szkoleniowca. Natalia bez powodzenia próbuje zaprowadzić w domu porządek. Zbliża się Halloween. Dzieciaki przygotowują się do zabawy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...