Rodzinka.pl: Domowe zapętlenie (189)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzień Boskich od samego początku jest pełen niespodzianek. Kiedy Kuba na chwilę spuszcza z oczu synka Marii, wózek z maleństwem znika bez śladu. Tomek wyprowadza się od Magdy, nic jej nie mówiąc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy są po trzydziestce. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości jest trzech synów - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

W tym odcinku

Dzień Boskich od samego początku jest pełen niespodzianek. Kuba na chwilę spuszcza z oczu synka Marii i wózek z maleństwem znika bez śladu. Tomek wyprowadza się od Magdy, nic jej o tym nie mówiąc. Ludwik w popłochu biega po domu w poszukiwaniu teczki z ważnymi dokumentami, przy okazji oskarża członków rodziny o jej zniknięcie. Natalia zostawia Kacpra samego w domu. Chłopak obiecuje jej pilnie się uczyć, ale nie zamierza się z tego wywiązać. Paula prosi Tomka o pomoc w wyborze prezentu dla Kuby. Przypadkiem dowiaduje się o częstych wizytach Agaty w domu Boskich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...