07 zgłoś się | odc. 14/21: Hieny

serial kryminalny Polska 1981  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borewicz zatrudnia się jako ratownik w ośrodku na Mazurach, aby sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Konkurujące ze sobą grupy czerpią duże zyski z sutenerstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Porucznik Sławomir Borewicz (Bronisław Cieślak), śledczy komendy MO, wraca z placówki w Wielkiej Brytanii i zostaje skierowany do pracy w wydziale. Prowadząc kolejne dochodzenia, udowadnia, że jest błyskotliwym, często sięgającym po niekonwencjonalne metody detektywem. Jednocześnie cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Współpracują w nim sierżant Ewa Olszańska (Ewa Kuzyk-Florczak), a następnie sierżant Anna Sikora (Hanna Dunowska).

W tym odcinku

Porucznik Borewicz zatrudnia się jako ratownik w ośrodku kempingowym na Mazurach, aby sprawdzić informację o działającej tu grupie przestępczej. Okazuje się, że ośrodek wypoczynkowy jest terenem działania konkurujących szajek, zajmujących się sutenerstwem i czerpiących zyski z nierządu. Gdy zostaje zamordowany kierownik obozu, milicjant ujawnia swoją prawdziwą tożsamość i rozpoczyna oficjalne śledztwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...