07 zgłoś się | odc. 16/21: Ślad rękawiczki

serial kryminalny Polska 1984  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podejrzani osobnicy, Wasyluk i Dyciak, zostają aresztowani za bójkę na dworcu. Podczas jazdy zabijają milicjantów i uciekają.

Oglądaj w telewizji

Nd 4.06 9:45
TVP Serialelogo

Opis

Porucznik Sławomir Borewicz (Bronisław Cieślak), śledczy komendy MO, wraca z placówki w Wielkiej Brytanii i zostaje skierowany do pracy w wydziale. Prowadząc kolejne dochodzenia, udowadnia, że jest błyskotliwym, często sięgającym po niekonwencjonalne metody detektywem. Jednocześnie cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Współpracują w nim sierżant Ewa Olszańska (Ewa Kuzyk-Florczak), a następnie sierżant Anna Sikora (Hanna Dunowska).

W tym odcinku

Podejrzani osobnicy, Wasyluk i Dyciak, zostają aresztowani podczas bójki na dworcu. W trakcie jazdy do aresztu, zabijają milicjantów i uciekają. Porucznik Borewicz znajduje przy zabitych funkcjonariuszach kilka złotych monet. W tym samym czasie zostaje zamordowana właścicielka pobliskiego pensjonatu, który szczególnie upodobała sobie okoliczna elita. Okazuje się, że zarówno ona, jak i bywalcy lokalu od kilku miesięcy otrzymywali anonimy z pogróżkami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...