CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 10: Męcz się w piekle

(CSI: Miami: Match Made in Hell)

serial kryminalny USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono ciało przedsiębiorcy z branży internetowej. Został zaatakowany przez aligatora we własnym basenie. Trop prowadzi do przedstawicieli dwóch serwisów matrymonialnych.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.06 10:55
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Matthew Shaw, dwudziestokilkuletni milioner, zostaje zabity przez aligatora w swoim basenie. Okazuje się, że ktoś zwabił zwierzę do ogrodu ofiary i świadomie wykorzystał je jako narzędzie zbrodni. Trop prowadzi zespół Horatia do dwóch serwisów matrymonialnych. Jeden z nich tylko oficjalnie zajmuje się swataniem par. Tak naprawdę jest luksusową agencją towarzyską, zarabiającą miliony dolarów na prostytucji. Ryan ma przeniknąć w struktury firmy, by poznać mechanizm jej funkcjonowania i zdobyć nazwisko mordercy Matthew.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...