CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 8: Sto lat

(CSI: Miami: Happy Birthday)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ciężarna Heather Chapman została napadnięta i pobita. Horatio i Tripp próbują ustalić, kto odpowiada za ten incydent. Okoliczności przestępstwa wskazują, że było to usiłowanie zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Czw 15.06 10:55
FOXlogo
Pt 16.06 3:55
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Heather Chapman, będąca w zaawansowanej ciąży, została napadnięta i dotkliwie pobita. Całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu restauracji, którą wcześniej odwiedziła kobieta. Skradziono również jej samochód. Horatio i Tripp próbują ustalić, kto odpowiada za pobicie ciężarnej, wskazujące na usiłowanie zabójstwa. Tymczasem życie nienarodzonego dziecka poszkodowanej Heather jest w niebezpieczeństwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...