CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 5: Bezsenność w Miami

(CSI: Miami: Sleepless in Miami)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku Everglades funkcjonariusze CSI natrafiają na mężczyznę, który twierdzi, że widział morderstwo, zanim się wydarzyło. Caine musi ustalić, czy jest świadkiem, czy sprawcą tej zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 11:55
FOXlogo
Czw 15.06 2:40
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Wezwani do parku Everglades funkcjonariusze CSI natrafiają na pewnego mężczyznę, który sprawia wrażenie zagubionego i zdezorientowanego. Jason Reger twierdzi, że widział morderstwo, zanim ono się wydarzyło. Wychodzi na jaw, że w pobliżu została zakopana ludzka głowa. Caine i jego współpracownicy próbują ustalić, czy Reger był jedynie świadkiem, czy może sprawcą tej zbrodni. Funkcjonariusze zaczynają podejrzewać, że mógł on dokonać morderstwa w stanie transu. Śledztwo prowadzi do ekscentrycznej terapeutki, która specjalizuje się w usuwaniu mrocznej aury. Agenci odkrywają, że Jason był jednym z jej klientów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...