CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 1: Upadek

(CSI: Miami: Fallen)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Horatio Caine z ekipą poszukują sprawców przestępstw na południu Florydy. Badają sprawę rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistyki. Jego pracownik umiera po uderzeniu w głowę.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.06 11:55
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Horatio Caine i jego współpracownicy poszukują sprawców przestępstw, grasujących na południu Florydy. Tym razem badają okoliczności rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Jego pracownik, Jesse Cardoza, umiera na skutek uderzenia w głowę podczas upadku. Okazuje się, że sprawcą zajścia był seryjny morderca, profesor Starling. Mimo iż dochodzenie można uznać za ukończone, funkcjonariusze są przekonani, że Starling nie jest jedyną osobą zamieszaną w tę sprawę. Niebawem wychodzi na jaw, że mogli mieć z nią związek również Melissa Walls i Kevin Gardwood.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...