CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 4: Pościg

(CSI: Miami: Manhunt)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Memmo Fierro, zabójca żony Horatia i jednocześnie siostry Delko, został skazany na więzienie, ale udaje się mu uciec. Horatio i reszta śledczych muszą szybko go wytropić...

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 10:55
FOXlogo
Śr 14.06 3:40
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Z federalnego zakładu karnego o zaostrzonym rygorze ucieka grupa przestępców. Jest wśród nich Memmo Fierro, boss latynoskiego gangu, który odpowiada za śmierć Marisol, żony Horatia i jednocześnie siostry Erica. Dla nich złapanie go to sprawa osobista. Gangster jest jednak wyjątkowo inteligentny i umiejętnie zwodzi śledczych. Wkrótce kradnie motorówkę i zabija jej właściciela. Duquesne i Delko przesłuchują byłą dziewczynę gangstera, Ivonne. Kobieta twierdzi, że nie widziała Fierra po jego ucieczce z więzienia. Rzeczy znalezione w jej mieszkaniu są dowodem na to, że kłamie. Tymczasem jej były partner zabija kolejne osoby. Jego ofiarami są pielęgniarka i agent agencji adopcyjnej. Wkrótce śledczy odkrywają cel Fierro - szuka on swojej córki, która przebywa obecnie w rodzinie zastępczej. Muszą go powstrzymać, zanim z jego rąk zginą kolejni niewinni ludzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...