CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 7: Na haczyku

(CSI: Miami: On the Hook)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewien wędkarz cudem unika śmierci od kuli snajpera. Horatio i jego współpracownicy próbują ustalić, komu zależało na śmierci rybaka. Niebawem docierają do ważnego świadka w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Śr 14.06 11:55
FOXlogo
Pt 16.06 3:00
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Brad Webb, czterdziestolatek zajmujący się nielegalnymi zakładami bukmacherskimi, wypływa łódką na środek kanału, by łowić ryby. Nagle ktoś zaczyna do niego strzelać. Mężczyzna cudem unika śmierci. Zespół Horatia ustala, że strzały padły z dużej odległości. Wkrótce śledczy docierają do świadka całego zdarzenia. Dwudziestoletni Shane Newson, drobny złodziej, stał wówczas na pobliskim moście i przygotowywał się do... popełnienia samobójstwa. Niedługo potem dzięki analizom Calleigh udaje się ustalić dane snajpera. To Dario Aguilar, młody okoliczny gangster. Zostaje on zatrzymany przez policję, ale Horatio i Eric zgodnie przyznają, że chłopak nie miał motywu, by zabić Brada. Podejrzewają, że ktoś mógł go wynająć. Sprawa coraz bardziej się komplikuje. Zespół CSI próbuje znaleźć powiązania między trójką przestępców. Okazuje się jednak, że w tym śledztwie nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...