CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 6: Zabójcza codzienność

(CSI: Miami: Reality Kills)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas imprezy promującej nowy reality show jedna z uczestniczek, Courtney Alderman, traci przytomność i umiera. Horatio podejrzewa, że mordercą mógł być uczestnik programu lub jej fan.

Oglądaj w telewizji

Śr 14.06 10:55
FOXlogo
Czw 15.06 3:39
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Podczas imprezy promującej nowy reality show na oczach fanów umiera jedna z jego uczestniczek, Courtney Alderman. Horatio podejrzewa, że zabił ją jeden z uczestników programu lub któryś z jej fanów. Razem ze swoimi współpracownikami postanawia przesłuchać wszystkich członków obsady show. Tymczasem dochodzi do napadu na kolejną gwiazdę programu, Gabe'a Calligana. Tym razem sprawca zostaje szybko schwytany. Przyznaje, że zaatakował celebrytę, gdyż ten sprzedał jego bratu narkotyki z trucizną. Po ich zażyciu chłopak zapadł w śpiączkę. Tymczasem analiza archiwalnych nagrań ujawnia kolejne tajemnice. Na jednym z nich widać, jak Courtney wychodzi z sypialni uchodzącego za playboya Zachary'ego Rittnera. Ten zapewnia jednak, że nigdy nie uprawiał seksu z żadną kobietą, bo planuje zostać... księdzem. Niebawem śledczy namierzają mężczyznę, który ostatnio śledził Alderman. Okazuje się, że to jej mąż, James. Dopiero mikroskopijnej wielkości ślad odkryty na miejscu zbrodni przez Natalię i Waltera doprowadza do przełomu w śledztwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...