CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 9: Cukier splamiony krwią

(CSI: Miami: Blood Sugar)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi badają okoliczności eksplozji w cukrowni. Niektórzy zatrudnieni byli nielegalnymi imigrantami. Horatio sądzi, że wybuch nastąpił z winy pracowników uciekających przed kontrolą.

Oglądaj w telewizji

Czw 15.06 11:55
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Detektywi badają okoliczności nagłej eksplozji w fabryce cukru należącej do Rogera Cavanaugha. Jedyną ofiarą wypadku jest Eduardo Santana, przygnieciony przez wiele ton sypkiego produktu. Dochodzenie ujawnia, że niektórzy pracownicy fabryki byli nielegalnymi imigrantami. Ponieważ fabryka była poddawana okresowej kontroli przez urząd imigracyjny, zespół Horatio podejrzewa, że wybuch mógł nastąpić z winy kilku pracowników, uciekających przed urzędnikami. Wkrótce okazuje się, że Eduardo zginął w zupełnie innych okolicznościach, niż początkowo mogło się wydawać. Został zamordowany. Zespół CSI próbuje ustalić, komu zależało na jego śmierci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...