CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 9 odc. 11: Twarzą w twarz

(CSI: Miami: F-T-F)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dokonano podwójnego morderstwa. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze CSI odkrywają, że sprawa ma związek z tajemniczym miłosnym trójkątem w sieci internetowej.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.06 11:55
FOXlogo

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Detektywi badają sprawę podwójnego morderstwa na jednej z ulic Miami. Ofiarami są czterdziestoletni Marvin i będąca w podobnym wieku Rebecca. Śledczy podejrzewają, że coś ich łączyło. Dochodzenie utrudnia fakt, że miejsce zbrodni zostało zalane przez wodę z uszkodzonego hydrantu. Sprawdzając komputer zabitego mężczyzny, detektywi odkrywają internetowy profil dziewiętnastoletniego Seana, za którego Marvin podawał się w sieci. Został on założony na jednym z portali społecznościowych. Sean utrzymywał wirtualne kontakty z siedemnastoletnią Ashley. Horatio i Delko docierają do dziewczyny. Okazuje się, że miała ona w internecie jeszcze jednego partnera, Justina, a w sprawę mogą być zamieszani także jej rodzice.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...