Policjantki i Policjanci (894)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Funkcjonariusze zajmują się sprawą włamania. Na miejscu okazuje się, że mieszkanie młodego małżeństwa zostało splądrowane, gdy właściciele byli na wakacjach. Para wygrała ostatnio sporą sumę,

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Funkcjonariusze zajmują się sprawą włamania. Na miejscu okazuje się, że mieszkanie młodego małżeństwa zostało całkowicie splądrowane, gdy właściciele byli na wakacjach. Podczas rozmowy z poszkodowanymi stróże prawa dowiadują się, że para wygrała ostatnio sporą sumę, którą przeznaczyła na remont lokum i kupno nowych sprzętów. W pierwszej kolejności podejrzane są osoby, które wiedziały o wygranej, czyli najbliższe otoczenie młodych oraz ich rodzina. Tego samego dnia Góral i Zieliński interweniują w sprawie uwiązanej na skrzyżowaniu kozy. Wychodzi na jaw, że zwierzę to nagroda za wygraną w karty, ale jej nowy właściciel o nim zapomniał. Chwilę później pojawia się mężczyzna, który przegrał kozę. Dochodzi do spięcia, które rozwiązuje załoga. Tymczasem Góral postanawia wyjaśnić sprawę z Jagną. Miłosz uświadamia sobie, co do niej czuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...