Policjantki i Policjanci (879)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Jagna prosi Miłosza, by odstraszył jej namolnego wielbiciela. Tymczasem dochodzi do pobicia mężczyzny w kryzysie bezdomności. Poszkodowany jest wystraszony i zaprzecza, że padł ofiarą napaści.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

U Górala zjawia się Jagna. Ma nietypową prośbę do swojego sąsiada. Miłosz ma przez jeden dzień udawać jej chłopaka, by odstraszyć namolnego wielbiciela. Tymczasem dochodzi do pobicia mężczyzny w kryzysie bezdomności. Poszkodowany jest przytomny, ale zaprzecza, że padł ofiarą napaści. Jest wystraszony i nie chce ujawnić szczegółów zajścia. Do załogi dociera jednak świadek zdarzenia, dzięki któremu udaje się odkryć ważny trop. Niebawem patrol natrafia na aferę i odkrywa grupę przestępczą działającą na skalę całego miasta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...