Policjantki i Policjanci (730)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Góral i Zieliński prowadzą śledztwo w sprawie pobicia. Ofiarę znaleziono w rowie. Okazuje się, że napaść może mieć związek z aplikacją oferującą przewóz osób. Funkcjonariusze organizują prowokację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

W przydrożnym rowie znaleziono ciało. Po przyjeździe na miejsce Góral i Zieliński widzą, że ofiara żyje, ale jest pobita. Okazuje się, że ze sprawą może mieć związek aplikacja oferująca przewóz osób. Funkcjonariusze organizują prowokację. W ciągu dnia Zieliński oraz Bachleda rozmawiają ze staruszkiem, który jest przekonany, że na pobliskim podwórku wylądowało UFO. Szybko wychodzi na jaw, że sąsiad mężczyzny stara się coś ukryć. W agencji detektywistycznej zjawia się Adam, dawny znajomy Zapały z domu dziecka. Prosi, żeby Krzysiek odnalazł pewnego człowieka. Po służbie Góral udaje się do mieszkania Kaśki, by skonfrontować się z jej mężem. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...