Policjantki i Policjanci (727)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Zieliński i Bachleda jadą do parku, w którym doszło do kradzieży. Poszkodowany to młody chłopak, który stawił się na zaaranżowany przez internet pojedynek, na to kto ma droższe ubrania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Zieliński i Bachleda jadą do parku, w którym doszło do kradzieży. Poszkodowany to młody chłopak, który stawił się na zaaranżowany przez internet pojedynek, na to kto ma droższe ubrania. Na miejscu ustalonego spotkania napadło na niego dwóch zamaskowanych mężczyzn i ukradło mu odzież wartą wiele tysięcy złotych. Wygląda na to, że ktoś może karać bogate dzieciaki, które przechwalają się posiadaniem modnych ubrań. Tymczasem Góral spotyka się z Kaśką i przekazuje jej gotówkę przeznaczoną na wpłatę zaliczki na zakup mieszkania. Po chwili jedzie zająć się pilnym wezwaniem. Kiedy wraca do domu, okazuje się, że kobieta zniknęła i nie odbiera telefonu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...