Policjantki i Policjanci (731)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Emilka i Lena odpowiadają na wezwanie kobiety, która została napadnięta w mieszkaniu. Podczas rozmowy z sąsiadką wychodzi na jaw, że poszkodowaną ktoś odwiedził. Załoga dysponuje rysopisem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Emilka i Lena odpowiadają na wezwanie kobiety, która została napadnięta w swoim mieszkaniu. Podczas rozmowy z sąsiadką wychodzi na jaw, że poszkodowaną ktoś odwiedził. Załoga dysponują rysopisem tajemniczego gościa. Podczas przerwy Drawska i Kamińska są świadkiem niecodziennej sytuacji. Widzą, jak kobieta z psem znajduje ludzką rękę. Po chwili funkcjonariuszki spotykają mężczyznę, który twierdzi, że został okradziony. Tymczasem Anka informuje Lenę, że Krystek stracił miejsce w akademiku i nie ma gdzie mieszkać. Chce, żeby wprowadził się do nich. Przeciwna temu Kamińska konfrontuje się z chłopakiem córki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...