Policjantki i Policjanci (729)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Natalia i Wojtek jadą do mieszkania kobiety, która na wycieraczce swojego domu znalazła kopertę. W środku są niepokojące zdjęcia. Wygląda na to, że ktoś ją szpieguje. Rozmawiają z chłopakiem kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek jadą do mieszkania kobiety, która na wycieraczce swojego domu znalazła kopertę. W środku są niepokojące zdjęcia. Wygląda na to, że ktoś szpieguje ofiarę i chce ją zastraszyć. Stróże prawa rozmawiają z chłopakiem kobiety. Okazuje się, że on też dostawał dziwne przesyłki, których nadawca chciał go zmusić do tego, by rozstał się z ukochaną. Tymczasem Natalia rozmawia przez telefon z Arkiem. Czuje, że oboje mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Drugie wezwanie w ciągu dnia dotyczy awantury przed jednym z wrocławskich bloków. Właściciel mieszkania chce siłą usunąć lokatora, który nie płaci czynszu. Napadnięty mężczyzna twierdzi, iż nie zalega z płatnościami. Po pracy Wojtek spotyka się z Kostą w barze. Dochodzi do awantury.

Występują

Zobacz także

Ładuję...