Komisarz Mama (27)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zaginął dawny partner Romy. Jego żona uważa, że policjantka może mieć coś wspólnego z tą sprawą. Maria i Piotr znajdują pobitego mężczyznę w przechowalni ciężarówek. Tropy prowadzą do ich koleżanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Zaginął dawny partner Romy i ojciec jej syna, Dominik. Żona mężczyzny uważa, że policjantka może mieć coś wspólnego z tą sprawą. Jej zdaniem miała powód: Dominik chciał jej odebrać prawo do opieki nad Łukaszem. Roma sądzi jednak, że mężczyzna po prostu uciekł od ciężarnej żony, bo przestraszył się odpowiedzialności. Maria i Piotr znajdują pobitego Dominika w przechowalni ciężarówek. Wszystkie tropy prowadzą do Romy, jej koledzy po fachu chcą jednak mieć pewność, zanim nadadzą śledztwu oficjalny bieg. Tymczasem Dębski wprowadza się do Marii z powodu awarii, do jakiej doszło w jego mieszkaniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...