Komisarz Mama (22)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Trwa śledztwo w sprawie śmiertelnego pobicia kierowcy autobusu, Leszka Sucheckiego. Kamery zainstalowane w pojeździe prowadzą zespół Marii do dwóch nastolatków, którzy zaatakowali ofiarę.

Oglądaj w telewizji

Wt 14.02 10:00
Polsat Serialelogo

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Trwa śledztwo w sprawie śmiertelnego pobicia kierowcy autobusu, Leszka Sucheckiego. Kamery zainstalowane w pojeździe prowadzą zespół Marii do dwóch nastolatków, którzy zaatakowali ofiarę. Okazuje się jednak, że Leszek sam zlecił chłopakom to zadanie. Dalsze śledztwo wykazuje, że Suchecki niedawno na własne życzenie zmienił trasę przejazdów na bardziej niebezpieczną. Planował też wyjechać z miasta, o czym nie poinformował nikogo, nawet swojej partnerki. Dębski po sprawie Bareckiego nadal unika Marii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...