Komisarz Mama (16)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Maria i jej ludzie szukają mordercy Anety Graczyk. Kobieta była asystentką w firmie produkującej perfumy i została otruta. Stróże prawa podejrzewają, że mogła zdradzać pomysły szefów konkurencji.

Oglądaj w telewizji

Wt 31.01 12:00
Polsat Serialelogo

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Maria i jej ludzie szukają mordercy Anety Graczyk. Kobieta została otruta. Aneta pracowała jako asystentka w firmie, zajmującej się produkcją perfum. Stróże prawa podejrzewają, że mogła zdradzać pomysły swoich szefów konkurencji. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że w firmie niedawno doszło do tragedii. W trakcie rejsu zatonął przewożący pracowników statek. Na jego pokładzie zginął między innymi wiceprezes firmy. Mężczyzna był synem właściciela. Maria i jej ludzie rozmawiają z ojcem ofiary i jego żoną. Okazuje się, że jacht zatonął, by zatuszować morderstwo. Po wyjeździe Łukasza i Andrzeja Maria czuje się bardzo samotna. Nieobecność rywali próbuje wykorzystać Piotr. Próbując doprowadzić do spotkania z wybranką, okłamuje komisarza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...