Komisarz Mama (19)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria ukrywa swój romans z Dębskim. W godzinach pracy wraz z Romą wyjaśnia okoliczności śmierci Jacka Brylewskiego. Mężczyzna został otruty strychniną. Okazuje się, że należał do grupy freegan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Zespół Marii zmaga się z problemami kadrowymi: Żeromski nie wrócił jeszcze do pracy, a Jan zrezygnował. Tymczasem policjantka nawiązała romans z Dębskim, który starannie ukrywa. W godzinach pracy wraz z Romą bada okoliczności śmierci Jacka Brylewskiego. Mężczyzna został otruty strychniną. Na komendzie pojawia się ojciec ofiary. Mężczyzna był przekonany, że syn pracuje na Kubie. Piotr, który wbrew zaleceniom lekarzy wrócił do pracy, zdobywa cenne dla śledztwa informacje. Brylewski należał do grupy freegan i mieszkał w opuszczonym pałacyku w Herbinowie.

Występują

Twórcy

Ładuję...