Komisarz Mama (3)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Córka Marii nie wraca na noc do domu. Nad ranem zjawia się pijana. Tymczasem policjantka zajmuje się sprawą otrucia. Niedoszła ofiara znika. Trop prowadzi śledczych do hurtowni alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria (Paulina Chruściel) jest matką czworga dzieci: Elizy (Julia Karpińska), Juliusza (Maksymilian Balcerowski) oraz bliźniaków: Marcina i Leona (Kacper i Jakub Kustra). Całkowicie poświęciła się ich wychowaniu, na 10 lat rezygnując z pracy i kariery w policji. Po rozstaniu z mężem postanawia to zmienić. Obdarzona niezwykłym zmysłem obserwacji Maria z trudem jednak zyskuje szacunek swojego nowego zespołu. Tymczasem jej niekonwencjonalne metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest także świetnym psychologiem i potrafi wcielać się w różne role, by jak najszybciej dotrzeć do swego rozmówcy. W życiu kobiety nie zabraknie także miłosnych zawirowań.

W tym odcinku

Córka Marii, Eliza, nie wraca na noc do domu. Nad ranem pojawia się pijana. Tymczasem w pracy kobieta musi się zająć sprawą otrucia. Niedoszła ofiara jednak znika. Trop prowadzi Marię i jej kolegów do hurtowni alkoholu, której właściciel rozpija młodzież, by zwiększyć swoje dochody. Policjantka dociera do pracownika firmy, a także matki licealisty, który niedawno popełnił samobójstwo. Maria oznajmia Łukaszowi, że bardzo jej się podoba, ale nie powinni się spieszyć. Wbrew tej deklaracji namiętnie całuje mężczyznę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...