Komisarz Mama (10)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Grupa Marii prowadzi śledztwo w sprawie śmierci studenta. Młody mężczyzna wynajmował pokój w domu emerytki. Okazuje się, że starsza pani dorabia sobie, piekąc ciasteczka z marihuaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Grupa Marii Matejko prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 24-letniego studenta, Michała Majeckiego. Młody mężczyzna wynajmował pokój w domu 65-letniej Franceski Guerrini-Kowalik. Znaleziono go w jeziorze, ugodzonego harpunem używanym przez rybaków. Maria ustala, że Francesca w nietypowy sposób dorabia sobie do emerytury - piecze ciastka z marihuaną. Policjanci sądzą, że zamordowany student mógł być dilerem starszej pani. W kręgu podejrzanych pojawia się też zakochany we Francesce 70-letni artysta Henryk. W życiu rodzinnym Maria unika rozmów z Andrzejem i Łukaszem o przyszłości. Ostatecznie kobieta prosi Andrzeja o rozwód. Natomiast Helena postanawia rzucić pracę w policji i wrócić na studia medyczne, które przerwała na piątym roku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...