Komisarz Mama (12)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Maria i jej ludzie prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa byłego grafficiarza, a obecnie właściciela firmy sprzątającej. Jego zwłoki znaleziono pod mostem, tuż obok dzieła, które przed laty stworzył.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Maria i jej ludzie prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa byłego grafficiarza, a obecnie właściciela firmy sprzątającej, Pawła Stasika. Jego zwłoki znaleziono pod mostem, tuż obok dzieła, które przed laty stworzył. Wszystko wskazuje na to, że został zrzucony z wysokości przez grafficiarza o pseudonimie KOT. W śledztwie pomaga infiltrujący środowisko ulicznych malarzy Eryk Glinka. Zdradza on Marii historię trzech przyjaciół, których drogi rozeszły się po latach. Jednym z nich był Paweł. Dawni kompani uznali mężczyznę za zdrajcę, ponieważ w ramach działalności swojej firmy niszczył tworzone przez innych graffiti. W życiu prywatnym Maria ma problemy wychowawcze z Elizą. Nastolatka dołącza do grupy buntowników i zostaje zatrzymana przez policję.

Występują

Twórcy

Ładuję...