Komisarz Mama (23)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zamordowana samotna matka dwóch chłopców, Joanna Borska. Kobieta często brała udział w różnych konkursach, posługując się danymi znajomych. Podejrzenie pada na sąsiadkę ofiary.

Oglądaj w telewizji

Nd 3.03 17:00
Polsat Cafelogo

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Zostaje zamordowana samotna matka dwóch chłopców, Joanna Borska. Kobieta często brała udział w różnych konkursach, posługując się danymi swoich znajomych. Podejrzenie pada na sąsiadkę ofiary, na nazwisko której Joanna wygrała samochód. Ta jednak twierdzi, że jest niewinna. Wyznaje też, że Borska planowała wyjazd z miasta. Grupie Marii pomaga doświadczony policjant, Gustaw. Dębski, zajęty pracą, nie ma zbyt wiele czasu dla partnerki. Maria podejrzewa, że ich związek się wypala. Tymczasem uzależniony od leków Piotr nie może już liczyć na legalną receptę i zwraca się do dilera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...