Komisarz Mama (24)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Madalińska musi się udać na porodówkę. Przekazuje swoje obowiązki Marii. Matejko nie radzi sobie z nadmiarem papierkowej roboty. Kwestia proceduralne postanawia powierzyć Gustawowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Madalińska musi się udać na porodówkę. Przekazuje swoje obowiązki Marii. Matejko nie radzi sobie z nadmiarem papierkowej roboty. Kwestia proceduralne postanawia powierzyć Gustawowi. Tymczasem Piotr, szantażowany przez Dębskiego, w tajemnicy przed Marią prowadzi śledztwo pod przykrywką na terenie terminalu kolejowego. Celem tej akcji jest zatrzymanie grupy, która nielegalnie rozprowadza leki. Maria dowiaduje się, że podwładny ją okłamał i wcale nie poszedł na urlop. Odkrywa też, że mężczyzna jest uzależniony od środków przeciwbólowych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...