Komisarz Mama (25)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół Marii prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia instruktorki żeglarstwa. Mieszkała ona z dziewczynką, która też zniknęła. Trop wiedzie policjantów do pewnej organizacji niosącej pomoc humanitarną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Po udanej akcji rozbicia grupy handlującej trefnymi lekami Żeromski wraca do pracy. Poradził sobie z nałogiem i wszedł w związek. Tymczasem zespół Marii prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia instruktorki żeglarstwa, Zuzanny Pawlak. Okazuje się, że kobieta mieszkała z tajemniczą dziewczynką, która jednak również zniknęła bez śladu. Uczniowie Zuzanny twierdzą, że dziecko było córką przyjaciółki zaginionej. Okazuje się jednak, że to nieprawda, a dziewczynka pochodziła z innego kraju. Dzięki temu odkryciu policjanci trafiają na trop organizacji niosącej pomoc humanitarną, w której pracuje Konrad Czarnecki. W dniu zaginięcia żeglarki między nim a Zuzanną doszło do ostrej wymiany zdań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...