Komisarz Mama (26)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa Marii ma wyjaśnić sprawę zabójstwa właścicielki żłobka, która została zepchnięta ze skarpy. Okazuje się, że jej placówka działała nielegalnie. Na listę podejrzanych trafia mąż ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Ekipa Marii ma wyjaśnić sprawę zabójstwa właścicielki żłobka, Renaty Marciniak. Kobieta została zepchnięta ze skarpy. Szybko okazuje się, że prowadzona przez nią placówka działała nielegalnie. Na listę podejrzanych trafia mąż ofiary, który okłamywał ją nie tylko w kwestiach finansowych. Podczas śledztwa grupę wspiera młody policjant Patryk. W życiu prywatnym komisarz Matejko także wiele się dzieje. Jej były mąż poznaje Dębskiego. Do spotkania dochodzi w niezbyt sprzyjających dla Krzysztofa okolicznościach. Andrzej postanawia zorganizować wspólną kolację. Pomysł ten nie przypada Marii do gustu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...