Komisarz Mama (4)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria bada sprawę śmierci prostytutki Cecylii. Trop prowadzi do Romana i Piotra zatrudnionych w firmie Practico. Świętowali podpisanie kontraktu. Po wystawnej kolacji zamówili spotkanie z Cecylią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Maria (Paulina Chruściel) jest matką czworga dzieci: Elizy (Julia Karpińska), Juliusza (Maksymilian Balcerowski) oraz bliźniaków: Marcina i Leona (Kacper i Jakub Kustra). Całkowicie poświęciła się ich wychowaniu, na 10 lat rezygnując z pracy i kariery w policji. Po rozstaniu z mężem postanawia to zmienić. Obdarzona niezwykłym zmysłem obserwacji Maria z trudem jednak zyskuje szacunek swojego nowego zespołu. Tymczasem jej niekonwencjonalne metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest także świetnym psychologiem i potrafi wcielać się w różne role, by jak najszybciej dotrzeć do swego rozmówcy. W życiu kobiety nie zabraknie także miłosnych zawirowań.

W tym odcinku

Na wysypisku śmieci znaleziono martwą prostytutkę. Maria rozpoznaje w niej Cecylię Dynowską. Trop prowadzi panią komisarz do pracownika firmy "Practico", Romana, a potem także jego przełożonego, Piotra Grzelaka. Okazuje się, że mężczyźni świętowali wspólnie podpisanie ważnego kontraktu. Po wystawnej kolacji zamówili spotkanie z Cecylią. Roman, który dodatkowo zażył ecstasy, nie pamięta zdarzeń tamtej nocy. Wszystko wskazuje na to, że jest on mordercą. Tymczasem Maria wpada na trop prawdziwego sprawcy - miłośnika seksualnych orgii. Dociekliwość kobiety sprowadza na nią niebezpieczeństwo. Marii pomaga Piotr Żeromski. Wieczorem kobieta decyduje się spędzić miłosną noc z Łukaszem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...