Szpital | sezon 12 odc. 858

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Szewczyk pomaga bliźniaczkom, które pobiły się w szkole. Siostry są zakochane w przystojnym wychowawcy. Kiedy do szpitala dociera ich matka, nastolatki przedstawiają zmyśloną wersję wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk pomaga bliźniaczkom, które pobiły się w szkole. Siostry są zakochane w przystojnym wychowawcy. Kiedy do szpitala dociera ich matka, nastolatki przedstawiają zmyśloną wersję wydarzeń. Rodzicielka oskarża nauczyciela o molestowanie uczennic. Pacjentki nie zdają sobie sprawy, jak bardzo mogą zaszkodzić mężczyźnie. Do ordynatora trafia agresywny nastolatek, uzależniony od gier komputerowych. Doktor Piotr Wójtowicz postanawia przypiąć go do łóżka pasami. W szpitalu zjawia się partnerka ojca pacjenta. Wyznaje lekarzom, że pochłonięty zabawą chłopak, nie jadł niczego od czterech dni. Niespodziewanie dostaje on ataku padaczki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...