Szpital | sezon 12 odc. 857

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskiej wymaga kobieta, która miała wypadek podczas jazdy rowerem. Na oddziale przebywa też siedmiolatek porażony prądem. Matka chłopca była zajęta pisaniem na czacie z nowy partnerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 23-latka, która miała wypadek podczas jazdy rowerem. Rywalizuje z kuzynką, nie chce czuć się gorsza od niej. Na oddziale stara się namówić kolegę na fikcyjne oświadczyny. Doktor Robert Szewczyk leczy 7-latka porażonego przez prąd. Gdy doszło do zdarzenia, jego mama była zajęta pisaniem na czacie z nowy partnerem. 24-latka nie zamierza zajmować się dzieckiem, woli wyjechać do Londynu i tam rozpocząć nowe życie. Ma plan, by zostawić synka u siostry i szwagra.

Występują

Zobacz także

Ładuję...