Szpital | sezon 12 odc. 852

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Gajda przyjmuje 5-latka, który połknął baterię. Nieodpowiedzialna matka pacjenta lekceważy jego stan. Do dr. Jarosza trafia dwoje 19-latków. Młodzi ludzie ucierpieli w wypadku samochodowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje 5-latka, który połknął baterię. Nieodpowiedzialna matka pacjenta lekceważy jego stan. Chłopcem zajmuje się starsza siostra. Ich rodzicielka spotyka się w szpitalu z kochankiem, zamiast czuwać przy dziecku. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia dwoje 19-latków. Młodzi ludzie ucierpieli w wypadku samochodowym. Obrażenia dziewczyny są niewielkie, ale jej partner na skutek obrażeń stracił pamięć. Wykorzystuje to siostra nastolatki, która jest zakochana w pacjencie. Wmawia mu, że są parą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...