Szpital | sezon 12 odc. 850

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Wójtowicz leczy półtorarocznego chłopca. Matka zmuszała go do noszenia psiej obroży przeciw kleszczom. Tymczasem matka partnera kobiety chce odebrać 20-latce prawa rodzicielskie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz leczy półtorarocznego chłopca. Matka zmuszała go do noszenia psiej obroży przeciw kleszczom. Nie wiedziała, że naraża życie dziecka. Rodzicielka jej partnera pomaga młodym w wychowaniu pociechy. Chce odebrać 20-latce prawa rodzicielskie. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział sparaliżowaną po wypadku kobietę, która od kilku dni źle się czuje. Opiekuje się nią 16-letni syn. W szpitalu jest też sprawca wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia. Dręczony wyrzutami sumienia, odnalazł pacjentkę po roku. Nie ma jednak odwagi, by powiedzieć prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...