Szpital | sezon 12 odc. 843

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dwaj bracia potrącili kobietę, po czym uciekli z miejsca wypadku. Świadkiem zdarzenia był ich kolega. Chciał powiadomić o wszystkim policję, dlatego sprawcy wypadku próbowali go zastraszyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Dwaj bracia potrącili kobietę, po czym uciekli z miejsca wypadku. Świadkiem zdarzenia był ich kolega. Chciał powiadomić o wszystkim policję, dlatego sprawcy wypadku zastraszyli go i zakopali pod ziemią. Później porzucili swoją ofiarę przed budynkiem oddziału ratunkowego, gdzie został znaleziony przez doktor Annę Nowicką. W szpitalu mężczyzna mówi, co się wydarzyło, starszej siostrze napastników. Dziewczyna, zaskoczona zachowaniem rodzeństwa, postanawia sama zgłosić sprawę na komisariacie. Do doktora Roberta Szewczyka trafia 25-latek, który spadł z drzewa, gdy podglądał swoją teściową. Pół roku wcześniej ożenił się z córką kobiety, mimo że jej nie kocha. Teraz żałuje swojej decyzji, ponieważ żona nie traktuje go dobrze. Pacjent próbuje ukrywać uczucia wobec atrakcyjnej teściowej. Wkrótce prawda wychodzi na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...