Szpital | sezon 12 odc. 842

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Morawski pomaga nauczycielce liceum, która została ranna po tym, jak jeden z uczniów potrącił ją, jadąc na deskorolce. W szpitalu 16-latek wyznaje kobiecie miłość, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski pomaga nauczycielce liceum, która została ranna po tym, jak jeden z uczniów potrącił ją, jadąc na deskorolce. W szpitalu 16-latek wyznaje kobiecie miłość, jednak pacjentka nie odwzajemnia jego uczuć. Uświadamia też chłopakowi, że pomylił zakochanie z zauroczeniem. Wówczas orientuje się, kto tak naprawdę mu się podoba - koleżanka, którą wcześniej odtrącił. Tymczasem do doktor Anny Nowickiej trafia 10-latek z bólem brzucha. Kłopoty ze zdrowiem spowodowała zła dieta. Jego rodzice dużo pracują, jest wychowywany przez babcię. Kobieta pozwala wnuczkowi na wszystko, przez co stał się arogancki i niegrzeczny. Matka pacjenta postanawia wyprowadzić się od teściowej. Starsza pani nie chce o tym słyszeć, nie czuje się też winna sytuacji. Wkrótce 10-latek atakuje babcię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...