Szpital | sezon 12 odc. 831

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do dr. Wójtowicza trafiają dwie siostry. Starsza namówiła młodszą, by zrobiła sobie zabieg przedłużania rzęs. Pacjentka dostała reakcji alergicznej na klej. 13-latka jest wykorzystywana przez krewną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafiają dwie siostry. Starsza namówiła młodszą, żeby zrobiła sobie zabieg przedłużania rzęs. Pacjentka dostała reakcji alergicznej na klej. 13-latka uciekła z małej miejscowości i zamieszkała u siostry, która jest dla niej wzorem. Dziewczyna wykorzystuje nastolatkę, żeby zdobyć popularność w internecie. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się ofiarami wypadku samochodowego. Dziewczyna podwoziła 22-letniego autostopowicza. Nie wie, że jest on złodziejem, który okrada kierowców. W szpitalu pacjenci zakochują się w sobie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...