Szpital | sezon 12 odc. 830

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Striptizerka skarży się na ból głowy. W tajemnicy przed bliskimi pracuje w nocnym klubie, by zarobić na wesele. Sąsiad ją szantażuje. Ratownicy przywożą na SOR kobietę, która zasłabła w wannie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia striptizerka z poważnym bólem głowy. Ukrywa przed znajomymi, że pracuje w nocnym klubie. Chce zarobić na wymarzone wesele. Sąsiad pacjentki szantażuje ją; grozi wyjawieniem sekretu, ponieważ chce, żeby poszła z nim do łóżka. Tymczasem na oddział ratunkowy przyjeżdża ojciec dziewczyny i poznaje prawdę. Pogotowie przywozi młodą kobietę, która zasłabła w wannie. Zajmuje się nią doktor Piotr Wójtowicz. Pacjentka sama zarabia na utrzymanie rodziny. Jej mąż jest skrajnie nieodpowiedzialny. Podczas gdy partnerka leży w szpitalu, on zabiera na wyścigi samochodowe. Tam dochodzi do groźnego wypadku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...