Szpital | sezon 12 odc. 829

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafiają ofiary wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym. W stanie gotowości znajduje się cały personel szpitala. Troje znajomych dla zabawy zatrzymało samochód na torach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy trafiają ofiary wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym. W stanie gotowości znajduje się cały personel szpitala. Troje znajomych dla zabawy zatrzymało samochód na torach, zamierzając odjechać w ostatniej chwili. Niestety, w decydującym momencie silnik zgasł. Dziewczynie prowadzącej auto nie udało się uciec, w przeciwieństwie do towarzyszącej jej pary. Stan pacjentki jest bardzo ciężki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...