Szpital | sezon 12 odc. 828

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział młodą kobietę, która upozorowała próbę samobójczą, by wymusić na siostrze pomoc finansową. Pod opiekę lekarzy trafia też trzymiesięczne niemowlę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział 25-latkę, która udawała, że próbuje popełnić samobójstwo. Pacjentka chce, by starsza siostra wspomogła ją finansowo. Kobieta dobrze zarabia i od lat wspiera rodzeństwo. Mąż tłumaczy jej, że jest wykorzystywana, ale 35-latka znów ulega pacjentce. Pod opiekę doktor Anny Nowickiej trafia trzymiesięczne niemowlę. Matka zabrała dziecko na imprezę, po czym o nim zapomniała. Lekarze walczą o życie wycieńczonej dziewczynki. 20-latka w czasie ciąży i po porodzie nadużywała alkoholu. Nie może uwierzyć, że zaniedbała maleństwo. Wkrótce wracają wspomnienia z poprzedniego dnia...

Występują

Zobacz także

Ładuję...