Szpital | sezon 12 odc. 826

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

53-letnia pacjentka podejrzewa, że jest w ciąży. Ukrywa przed synem swojego młodszego o 21 lat partnera. Mężczyźni poznają się w szpitalu. Tam lekarze potwierdzają, że kobieta spodziewa się dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 53-latka, która podejrzewa, że jest w ciąży. Ukrywa przed synem swojego młodszego o dwadzieścia lat partnera. Mężczyźni poznają się dopiero w szpitalu. Tam lekarze potwierdzają, że pacjentka spodziewa się dziecka. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział dziewięciomiesięczną dziewczynkę. Podejrzewa u dziecka zapalenie krtani. Matka nie chce się nim zaopiekować. Ma 23 lata i macierzyństwo ją przerasta. Lekarze podejrzewają, że mała pacjentka cierpi na chorobę genetyczną. Ojciec dziecka jest załamany, ale wspiera go była żona, którą przypadkowo spotkał w szpitalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...