Szpital | sezon 12 odc. 825

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do dr. Wójtowicza trafia 35-latek pobity przez partnera dziewczyny, którą podrywał. Mężczyzna szuka drugiej połówki dla kuzyna. Dr Jarosz przyjmuje nastolatka, który upozorował próbę samobójczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 35-latek pobity przez zazdrosnego partnera dziewczyny, którą podrywał. Towarzyszy mu kuzyn. Mężczyzna szuka drugiej połówki dla nieśmiałego kuzyna. Do szpitala dociera 30-latka, z powodu której pacjent trafił na SOR. Bardzo go polubiła i czuje się niezręcznie z powodu tego, co się wydarzyło. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje nastolatka, który upozorował próbę samobójczą. Chciał zwrócić na siebie uwagę byłej dziewczyny. Teraz grozi matce, że jeśli po nią nie zadzwoni, jeszcze raz spróbuje odebrać sobie życie. Nastolatka dociera do szpitala, gdzie poznaje prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...