Ojciec Mateusz 26: Awans (333)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biskup wzywa księdza Mateusza na spotkanie 13. na godzinę 13.00. Natalia uważa, że ten numerologiczny zbieg okoliczności zwiastuje zmiany. Gibalski musi się zmierzyć ze sprawą przemytu kokainy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Biskup wzywa księdza Mateusza na spotkanie 13. na godzinę 13.00. Natalia uważa, że ten numerologiczny zbieg okoliczności zwiastuje poważne zmiany. Gibalski narzeka na brak pieniędzy. Z jednej pensji trudno mu utrzymać żonę i bliźniaki. Marzy o awansie na sierżanta sztabowego. Na razie bierze kolejny nocny dyżur, również 13., ponieważ w dzień chce zabrać dzieci na szczepienie. Na służbie musi się zmierzyć z wieloma niecodziennymi wydarzeniami, z przemytem kokainy na czele. Okazuje się, że w proceder zamieszany jest wysoko postawiony oficer policji, a nawet ktoś z plebanii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...