Ojciec Mateusz 26: Rosiczka (331)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Sandomierzu dochodzi do serii napadów, których ofiarami są wyłącznie mężczyźni. Sprawczyni, która wyróżnia się oryginalnym tatuażem, atakuje, rozpylając poszkodowanym gaz pieprzowy prosto w twarz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W Sandomierzu dochodzi do serii napadów, których ofiarami są wyłącznie mężczyźni. Sprawczyni, która wyróżnia się oryginalnym tatuażem z owadożerną rośliną, atakuje, rozpylając poszkodowanym gaz pieprzowy prosto w twarz. Kobieta wyszukuje ofiary na portalu randkowym, gdzie najczęściej działa pod nickiem Blondi23. Jej urokowi ulegają nawet oficerowie policji, dlatego śledztwo jest prowadzone w tajemnicy. Mateusz orientuje się, że wielu jego znajomych korzysta z podobnych portali randkowych. Postanawia pomóc im w poszukiwaniach miłości. Jedna z parafianek, Weronika (Kamila Urzędowska), podsuwa mu pomysł zorganizowania spotkań dla singli i singielek w parafii. Sama również chce brać w nich udział. Przyłącza się do niej przyjaciółka, Beata (Mariola Lisicka), miłośniczka długich paznokci i wymyślnych tatuaży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...